محشر دات كام محبوبترين سايت فارسي


عکس و مطالب جالب روزانه: کد رایگان ذکر ایام هفته در طرح های مختلف برای وبلاگ و سایت ها


تغییر اندازه متن:

کد رایگان ذکر ایام هفته در طرح های مختلف برای وبلاگ و سایت ها کد رایگان ذکر ایام هفته در طرح های مختلف برای وبلاگ و سایت ها

کد رایگان ذکر ایام هفته در طرح های مختلف برای وبلاگ و سایت ها ابزار ذکر ایام هفته
ابزار ذکر ایام هفته در طرح های زیبا توسط گروه طراحی حرفه ای وب سایت وکیلیان طراحی و در این قسمت در اختیار مدیران وبلاگ ها و وب سایت ها قرار داده شده است.
این ابزار ، جهت نمایش ذکر ایام هفته طراحی شده است. و برای استفاده کافی است کد دلخواه را کپی و در جایی که می خواهید نمایش داده شود درج نمایید
راهنمای مدیران سایت ها : برای استفاده از این ابزار کافیست یکی از طرح های زیر را انتخاب کنید ، كد را از باكس مربوطه كپي كرده و در کدهای قالب سایت خود، بخشی که میخواهید ذکر ایام هفته را در آنجا به نمایش بگذارید قرار داده و قالب خود را ذخیره کنید.
راهنمای وبلاگ نویسان : برای استفاده از این ابزار کافیست یکی از طرح های زیر را انتخاب کنید
كد در طرح دلخواه را از باكس مربوطه كپي كرده و در قسمت تنظيمات وبلاگ خودتان در بخش كدها و اسكريپت های اختصاصی وارد نماييد.
مرجع دینی کد ذکر ایام هفته:
زیارت روزهای هفته به اسامی نبی مکرم و ائمه اطهار - مفاتیح ، صفحه 93 و 94
ذکر هر روز 100 مرتبه می باشد.


ذکر روزانه، بسیار کوتاه و با فضیلت های بسیاری است، قطعاً در وب سایت و یا وبلاگ شما نیز فضایی برای درج این اذکار وجود دارد.
ما طرح های مختلفی را فراهم نموده ایم ، با استفاده از این امکان نه تنها به وب سایت و یا وبلاگ خود زیبایی می دهید، بلکه هنگاهی که بازدیدکنندگان شما چشمشان به این اذکار بر می خورد و آن را در دل خود یاد می کنند، این مساله برای شما نیز فضیلت خواهد داشت.
صميمانه خواهشمنديم ما را در گسترش اين فرهنگ ياري فرماييد.التماس دعا.مطالب مرتبط: طرح های زیبا ,کد رایگان وبلاگ , ذکر امروز , ذکر ایام هفته , کد رایگان , کد جاوا اسکریپت رایگان ,
لینک مستقیم: کد رایگان ذکر ایام هفته در طرح های مختلف برای وبلاگ و سایت ها
بخش عکس و مطالب جالب روزانه وب سایت محبوب فارسی زبانان محشر

کد رایگان ذکر ایام هفته در طرح های مختلف برای وبلاگ و سایت ها
ورود به چت روم دی جی چت محشر


سایر چت روم های محشر را نیز امتحان کنید
چت روم دی جی چت
چت روم جاوا چت
چت روم صوتی و تصویری
چت روم ویژه
چت روم فلش

بازی آنلاين

بازی شطرنج آنلاین