بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
آناهیتا همتی
طبقه بندی الفبایی
ه
 
شرح
آناهیتا همتی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون متولد مردادماه 1352 در تهران با نمایش تنبور نواز در سال 1372 کار آقای هادی مرزبان بازی در تئاتر را آغاز کرد در سال 74 در مجموعه تلویزیونی دبیرستان خضرا کار آقای اکبر خواجوی شناخته شده وی تا به حال در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متعددی نظیر کلانتر ، آرزوهای شیرین ، ترش و شیرین ، طلسم شدگان ، خانه به دوش ، آهوی ماه نهم ، پاتوق ، دزدترین دختر شهر بازی کرده است .
مجری ، چه طور شد که به سریال یک وجب خاک دعوت شدید؟
پاسخ : مثل بقیه بازیگرهای این مجموعه من هم به کار دعوت شدم آقای شاهین باباپور هم آنجا بودند ایشان گفتند باید بازی در این مجموعه را قبول کنی من هم پذیرفتم به خصوص که بازیگرهای خوبی همچون مهتاج نجومی ، رضا بابک، ابوالفضل پورعرب و خیلی از دوستان دیگر هم در این سریال حضور داشتند که باعث می شد من در این گروه هر لحظه بیاموزم .
مجری : فیلم نامه این مجموعه نوشته نشده بود چه طور با آن کنارآمدید؟
پاسخ : وقتی که قرار داد می بندیم ده قسمت از متن هم که آماده باشد می گویند تا اخر سی قسمت را داریم و نگران نباشید اما در دل کار که می رویم یک دفعه گیر می افتیم و می بینیم متن آماده نیست و 5 صفحه 5 صفحه به دستت می رسد اگر همه ما پیش بینی کنیم که بالاخره ماه رمضان می آید و قرار نیست عقب بیفتد دیگر دچار مشکل نمی شویم .
مجری : چطور نقشتان را بازی می کنید ؟
پاسخ : متن که به دستم می رسد کامل می خواندم چه نقش خودم را چه نقش های مقابل را تا به طور کامل با جریان و روند قصه آشنا شوم معمولا جزئیات بازی در متن نوشته نمی شوند و بازیگر با توجه به نقش ریزه کاری ها را انجام می دهد اصولا واقعی بازی کردن بازیگر باعث باور پذیر شدن آن می شود .
مجری : چند سال تئاتر کارکردید ؟
پاسخ : کار تئاتر را قطع نکردم ولی متاسفانه خیلی دیر به دیر اتفاق می افتد . تقریبا هر دوسه سال در میان تئاتر بازی می کنم .
مجری : ورزش هم می کنید؟
پاسخ : نه متاسفانه در این مورد خیلی تنبلم .
مجری : در بازی برای شما مهم است همبازی هایتان چه کسانی باشند؟
پاسخ : قطعا ، خیلی برایم مهم است که بازیگر مقابل من آماتور نباشد و حرفه ای باشد اما خب در پلان های کوتاه پیش می آید که بازیگر آماتور باشد ، اما در کل کارکردن در کنار اساتید مطرح بازیگری باعث آموختن می شود و من ترجیح می دهم که با حرفه ای ها کارکنم.
رحمانی از استرالیا : با تشکر از خانم همتی می خواستم بپرسم دونفر از هنرپیشه هایی که شما به آنها علاقمند هستید و در سطح بازیگری آنها را استاد خودتان می دانید و دوفیلم مورد علاقه تان را معرفی کنید.
پاسخ : خیلی بیشتر از دو بازیگر در نظرم هست مثل محمدعلی کشاورز ، اسماعیل شنگله ، فاطمه معتمد آریا و بقیه هنرمندان مطرح کشورمان . دو تا فیلمی که خیلی دوست دارم "پرده آخر" واروژ کریم مسیحی و دیگری فیلم "نرگس " خانم بنی اعتماد است .
مجری : دوست دارید جا پای چه کسی بگذارید؟
پاسخ : سعی می کنم ردپای کوچکی از خودم به جا بگذارم .
مجری : مشغول چه کاری هستید؟
پاسخ : در تله فیلمی به کارگردانی بهروز شعیبی بازی می کنم و آخرین سریال هایی که کار کردم آرزوهای شیرین و پاتوق بود.
مجری : چطور خودتان را برای بازیگری آماده نگه می دارید؟
پاسخ : بازیگری تمرین خوب دیدن و خوب شنیدن است درکنار مطالعات مرتبط با بازیگری اغلب رمان می خوانم چون به تصویرسازی کمک می کند.
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink