بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
محسن افشانی
طبقه بندی الفبایی
الف
 
شرح
محسن افشانی ، مهمان برنامه چشم انداز به سئوالات مجری برنامه به شرح زیر پاسخ داده است :
مجری : با توجه به اینکه متولد سال 1386 هستی و دانشجوی رشته مهندسی مکانیک می خواستم بدانم برای آینده کدامیک راانتخاب می کنی ؟(هنر یا صنعت؟)
پاسخ: شما ابتدا به سراغ آینده رفتید ولی من مجبورم به گذشته برگردم و پاسخ سئوال شما را بدهم. من وقتی دوران کودکی خود را سپری می کردم برخلاف هم سن و سال هایم بازی در کوی و برزن را دوست نداشتم و به همین دلیل وقت خود را برای آموزش و دیدن تئاتر صرف می کردم و وارد شدنم به این عرصه صرفا جنبه تفریحی و سرگرمی داشته و دارد . پس از فارغ التحصیلی به سراغ صنعت می روم .
مجری : از آغاز فعالیت های هنری ات بگو؟
پاسخ: در سال 1383 وقتی پانزده ساله بودم کار تئاتر را شروع کردم و حدود یکسال بعد علی مختارزاده کارگردان برنامه "آستانه" برای بازی در یکی از آیتم های این برنامه از من دعوت به عمل آورد.
یک ماه از این اتفاق نگذشته بود که وی به من گفت شخصیت تو برای کار مجری گری هم مناسب است و با اجرای آیتم های کوتاه آهسته آهسته به عالم مجری گری وارد شدم و درسال 1386 مجری اول برنامه آستانه شدم.
بعد از این برنامه ، در سریال کارآگاهان ایفای نقش کردم . قبل از عید سال 1387 نیز "مادو تا " را کارکردم و دوماه هم با برنامه سلام بهار در خدمت بینندگان بودم ، که بهترین خاطرات من از همین برنامه است .
مجری : البته من از این برنامه بدترین خاطرات را دارم.
محسن افشانی : چرا؟
مجری : به دلیل اینکه وقتی برنامه سلام بهار اجرا می شد، دختر 5 ساله ی من به خاطر علاقمندی به این برنامه به من که پدرش هستم اجازه نمی داد برنامه مورد علاقه ی خود م را از کانال دیگر تماشا کنم و باید می نشستم و برنامه ی مورد علاقه دخترم را تماشا کنم که به خاطر اجرای متفاوت شما آن را خیلی دوست داشت.
محسن افشانی : من از محبت شما تشکر می کنم .
مجری : چرا تئاتر را دنبال نکردی ؟
پاسخ: وقتی به رسانه تلویزیون قدم گذاشتم ، احساس کردم که از طریق این رسانه می توانم آسان تر با مخاطب ارتباط برقرار کنم .
مجری : در مورد "ترانه مادری" و حضور در این سریال بگو؟
پاسخ: دوست عزیزم سینا همدانی دستیار اول کارگردان ترانه مادری درست اواسط اردیبهشت ماه وقتی که مشغول اجرای برنامه ی سلام بهار بودم تماس گرفت و مرا برای دیدار با آقای سهیلی زاده به دفتر ایشان برد. برای ایفای نقش "پویا نظری" تا قبل از من از 80 نفر تست بازیگری گرفته بودند و من از گروه سازنده این سریال تشکر می کنم که به من اعتماد کردند و برای بازی در این نقش از من استفاده کردند.
مجری : نظر خودت درباره ترانه مادری چیست؟
پاسخ: ترانه مادری را از دو دیدگاه باید بررسی کرد ابتدا از لحاظ موضوع و سپس از لحاظ محبوبیت من فکر می کنم که ترانه مادری از لحاظ موضوع مورد علاقه مردم بود و ملودرام اجتماعی همیشه مورد پسند است ؛ اما اینکه ما توانسته باشیم این محبوبیت را پیدا کنیم باید تماشاکنندگان رسانه ملی اعلام نظر کنند.

فرزاد – استرالیا: من و همسرم از بازی تو لذت بردیم و دیگر اینکه از کناره گیری ات از برنامه بوم سفید نیز گله مندیم ...
پاسخ: فرصت مناسبی دست داده که از تمام بینندگان شبکه جهانی جام جم که برنامه بوم سفید را تماشا می کردند عذر خواهی کنم که زمینه هایی برای خداحافظی من در این برنامه پیش نیامد و ناچار شدم بدون اطلاع برای حضور در عرصه بازیگری عرصه اجرا را در بوم سفید ترک کنم .
مجری : حرف آخر
پاسخ: از استقبال مخاطبان گرامی که باعث دلگرمی من شد تشکر می کنم .

برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink