بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
هومن برق نورد
طبقه بندی الفبایی
ب
 
شرح
هومن برق نورد بازیگر سریال بیداری ، متولد 1348 است و فعالیتش را از تئاتر آغاز کرده است وی در تئاتر های مرغابی وحشی ، خلایق هرچی لایق (کارگردان ) بیژن و منیژه ،موسیو ابراهیم و گل های قرآن و در فیلم های سینمایی یک تکه نان ، و قضاوت به ایفای نقش پرداخته است.
این هفته برنامه چشم انداز میزبان این هنرمند بود.
مجری : چی شد که بالاخره رضایت دادید از تئاتر به تلویزیون بیائید؟
پاسخ : تئاتر مثل خانه ام هست خیلی در آن احساس راحتی می کنم ولی فضای تلویزیون و سینما برایم هنوز غریبه است به دلیل اینکه در تئاتر تا همدیگر را نشناسید آن اتفاق که باید ، روی صحنه نمی افتد ولی در سینما و تلویزیون کارخیلی حرفه ای است و ارتباط خیلی مداوم نیست و به نظر ارتباطی که لازم است ، برقرار نمی شود کارگردان سریال بیداری آقای عظیمی مرا می شناختند که به همین دلیل در سریال راحت بودم و خودم دائم پیگیر بودم مثلا اگر تیم فیلمبرداری در لوکیشنی 10 روز کارداشتید و من یک روز آنجا کار داشتم خودم قبلا می رفتم آنجا را می دیدم و سعی می کردم ارتباطم با عوامل تهیه و بازیگران بیشتر شود.
مجری : این شناخت از یکدیگر چقدر تاثیر دارد؟
پاسخ : خیلی موثر است مثل رابطه من و شماست وقتی که تلفنی با هم صحبت کردیم آن صمیمیتی که از جانب شما احساس کردم مرا جذب کرد مسلما این ارتباط صمیمی در پیشبرد کار موثر است .
مجری : چطور اولین بار به تلویزیون آمدید؟
پاسخ : من از سال 67 تئاتر بازی می کنم کارسختی است و از نظر در آمد سخت می گذرد طی این 20 سال اتفاق می افتاد که بروم سر نقش های کوچک مثل بدون شرح (یک قسمت) و سریال عروس ، ولی هیچوقت برایم جدی نبود فقط می رفتم که تمرینی برایم بشود و ببینم فضای کار چه جوری است ؟ ولی به طور جدی اولین کارم در تلویزیون تله تئاتر نکراسوف کار آقای رحمانیان بود (قبل از آن بازرسی را کارکردم که نقشم خیلی جدی نبود ).
مجری : تئاتر چقدر به شما کمک کرد تا خودتان را بشناسید ؟
پاسخ : خیلی، تئاتر کمک کرد بیشتر از اینکه خودم را بشناسم آدم شناس خوبی بشوم شاید به خاطر تحلیل کاراکترهای مختلف شخصیت آدم ها را زودتر و بیشتر می شناسم و تئاتر باعث شد پیش داوری نکنم البته بیشتر سعی می کنم و دلم می خواهد آدم خوبی باشم و از تئاتر و آدم های بزرگی که کنارشان کارکردم و از آنها کار یاد گرفتم آموختم که همه را دوست بدارم تا دیگران دوستم داشته باشند .
یکی از این بزرگان خسرو شکیبایی بود که در سال 74 با نمایش بیا تا گل بر افشانیم خیلی چیزها از ایشان آموختم .
مجری : چطور به سریال بیداری دعوت شدید و نظرتان در مورد این سریال چیست ؟
پاسخ : من در دومین سری مجموعه نیمکت "توی گوش سالمم زمزمه کن" بازی می کردم از طرفی تهیه کننده سریال بیداری دنبال بازیگر نقش وحید بود اول قراربود آقای پسیانی این نقش را بازی کند به دلیل حجم کار نقش وحید ،آن را نپذیرفتند و گفتند نقش وکیل را بازی می کنند ه یک شب در قسمتی از مجموعه نیمکت که نقشی جدی بود و من با خانم مهتاب نصیرپور هم بازی بودم آقای عظیمی در آن نقش مرا دیدند و گفتند این خودشه کسی که باید نقش وحید را بازی کند (به این شکل به کار دعوت شدم). نظرم نسبت به سریال این است که سریال تمیز و شسته و رفته ای است کارگردان برایش وقت گذاشت و زحمت زیادی کشید.
مجری : شخصیت وحید خیلی خوب پرداخت شده بود به نظر شما نقش نویسنده ، کارگردان و خودتان تا چه حد موثر بوده است؟
پاسخ: متن خوب بود اما کارگردان می دانست از نقش وحید چه می خواهد از طرفی خودمم آدمی نیستم که به راحتی از نقشم بگذرم مثلا دیالوگی را می گفتم نباید بگویم کارگردان می گفت چرا؟
می گفتم هم بازی کنم و هم بگویم و کارگردان می پذیرفت و من دیالوگ را نمی گفتم چون آنرا بازی می کردم البته سریال را که دیدم راضی نبودم با خودم گفتم می توانستم بهتر بازی کنم .
مجری : چه نمایشهایی را کارگردانی کرده اید؟
پاسخ : خلایق هرچی لایق و خانه کاغذی .
مجری : بعد از بازی در سریال بیداری پیشنهاد بازی داشتید؟
پاسخ :بله بیشتر برای بازی در تله فیلم دعوت شدم و بازی در تله فیلم قضاوت به کارگردانی آقای شیبانی را پذیرفتم که الان در مرحله صداگذاری است.
مجری : در حال انجام چه کاری هستند؟
پاسخ :در حال تمرین نمایش بیژن و منیژه به کارگردانی دکتر محمود عزیزی هستم .
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink