بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
مرضیه نوروزی
طبقه بندی الفبایی
ن
 
شرح
مرضیه نوروزی بازیگر مجموعه بیداری به کارگردانی بهرام عظیم پور مهمان این هفته برنامه چشم انداز بود.
مجری : چگونه وارد عرصه بازیگری شدید؟
پاسخ : من با تئاتر شروع کردم و رشته تحصیلی و دانشگاهی ام تئاتر است به خاطر کار تئاتر و اجراهایی که داشتم و از طریق استادم آقای سعید نجفیان به گروه سازنده سریال بیداری که مشغول انتخاب بازیگر بودند معرفی شدم.
مجری : اولین کار تلویزیونی شما بود ؟
پاسخ : بله ، این اولین کار تصویریم بود .
مجری : شما با توجه به اینکه تئاتر بازی کرده بودید عشق و علاقه به بازی در تلویزیون هم داشتید ؟
پاسخ: من تجربه تصویری را دوست داشتم و دلم می خواست از نزدیک لمسش کنم و دنبالش بروم گرچه تئاتر همیشه جایگاه خودش را دارد مشخصه جالبی که تصویر برای من داشت ارتباط وسیع بامخاطب بود.
مجری : چه حسی از این ارتباط و کار تصویری داشتید؟
پاسخ : واقعا یکی از زیبایی های کار ارتباط با مخاطب بود نه فقط از جنبه اینکه شهرت فرد بیشتر می شود بلکه خود ارتباطی که با مردم برقرار می شود و اینکه یک هنرمند در حد من که کارم را تازه شروع کردم با تمام ضعف هایی که در کارم دارم چقدر می تواند تاثیر گذار باشد و انتظاراتشان را بالا ببرد و مسئولیت بازیگر را سنگین تر کند که توانایی هایش را افزایش بدهد و مسئولانه تر کارکند تا بتواند جوابگوی مردم باشد.
مجری : چقدر شخصیت تورنگ در سریال بیداری به درونیات شما نزدیک بود ؟

پاسخ : تورنگ در خیلی جاها به من خیلی نزدیک و در خیلی جاها فاصله داشت وقتی که من انتخاب شدم از نظر کارگردان ما (من و تورنگ)خیلی نقاط مشترک داشتیم وقتی فیلمنامه را خواندم تازه متوجه شدم خیلی جاها با هم تفاوت داریم و تازه سختی کار من شروع شد برای این که باید این فاصله ها را کم می کردم و خودم را با تورنگ و نقشم هماهنگ می کردم . واقعیتش این است که شروع کارم آسان نبود برای اینکه توقع گروه خیلی بالا بود بازیگر ها حرفه ای بودند همه از اساتید و قدیمی های کار بودند کار کردن در مقابل آنها استرس داشت برای اینکه کار هدر نرود باید نقشی را که خیلی خوب و کامل نوشته شده بود، خوب در می آوردم و همه تلاشم را می کردم .
مجری : هنگام ایفای نقش یک زن تنها ، چه حسی داشتید؟
پاسخ : خیلی سخت بود خیلی از سکانس ها خود من را ناراحت می کرد.
مجری : شما مادر هستید؟
پاسخ : نه خیلی سعی کردم که به حس مادری نزدیک شوم ولی به این نتیجه رسیدم که واقعا باید مادر بود تا این حس را بیان کرد حس مادری یکی از محبت های الهی است که فقط کسانی که مادر هستند آن را می فهمند .
مجری : آیا برای ایفای نقش مادر از تکنیک ها استفاده کردید یا از کسی الگو گرفتید؟
پاسخ : نه بیشتر از تکنیک ها و از راهنمایی هایی که به من شد استفاده کردم.
مجری : شما بعد از این سریال بازی دیگری هم داشتید؟
پاسخ : نه کار تصویری دیگری نکردم فقط تئاتر کار کردم.
مجری : آیا نقشی را در نظر داریدکه آرزو کنید بازی کنید ؟
پاسخ : نه هیچوقت به یک شخصیت خاص فکر نکردم.
مجری : این نقش چقدر روی شما اثر گذاشت ؟
پاسخ : چون کار اولم بود و بار سنگینی روی دوشم بود،تا مدت ها تاثیر آن با من بود .
مرضیه از دالاس : تشکر می کنم از بازی خوب شما دو سئوال دارم شما خودتان این نقش را انتخاب کردید یا کارگردان آن را از شما خواستند سوال دوم من اینکه چه تاثیری روی زندگی شخصی شما گذاشت .
پاسخ : در این کار کارگردان با توجه به معیارهای مورد نظرشان انتخابم کردند و بعد از خواندن فیلمنامه خیلی شیفته آن شدم ، در زندگی خصوصی من تاثیر آن این بود که از وقتم و زندگیم مایه گذاشتم همسرم و خانواده ام خیلی با من همکاری کردند و شرایطم را تحمل کردند.
مجری : ایده آل شما برای آینده چیست ؟
پاسخ : من از دوران مدرسه دوست داشتم تئاتر بازی کنم حالا هم دوست دارم که در نقش هایی که بعد از این ایفا خواهم کرد همیشه حرفی برای گفتن داشته باشم .
پری از نیویورک : تشکر می کنم از بازی خوب شما ما خیلی دوستتان داریم شما چند سالتان است؟
پاسخ :من متولد 28 شهریور 63 هستم .
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink