بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
پژمان بازغی
طبقه بندی الفبایی
ب
 
شرح
پژمان بازغی بازیگر تلویزیون و سینما مهمان برنامه شباهنگام بود.
مجری : چه کارهایی از شما در شبکه جام جم پخش شده است؟
پاسخ : مجموعه های تلویزیونی آژانس دوستی ، گمگشته ، روزهای اعتراض ، مرد هزار چهره ، دریایی ها و سایه آفتاب .
مجری: سفر خارجی رفتید؟
پاسخ : بله
مجری : برخورد ایرانی های خارج از کشور با شما چطور بود ؟
پاسخ : بسیار خوب بود با احساسات و ابراز لطف فراوان . در سفری که به یکی از کشور ها رفته بودم یکی از هموطنان پرسید تا کی اینجا می مانید گفتم هفته دیگر می روم گفت حق ندارید بمانید گفتم چرا گفت برای اینکه باید بروید کارهایی را بسازید که وقتی ما دلمان تنگ می شود در شبکه های ماهواره ای (جام جم)آنها را ببینیم ما اینجا کارهای شما را دنبال می کنیم برای اینکه بچه های ما از زبان فارسی و فرهنگ ایرانی دور نشوند با علاقه به مجموعه های تلویزیونی که در مورد تاریخ معاصر است مانند سایه آفتاب نگاه می کنیم و از این برنامه ها استفاده می کنیم.
مجری : طولانی ترین مدتی که از ایرانیان دور بودید چقدر بوده ؟
پاسخ : سه ماه و 20 روز برای گردش رفته بودم و از هفته دوم دلم برای ایران تنگ شد.
مجری : شما قبلا کار اجرا هم کرده اید با بینندگان دو کلمه صحبت کنید؟
پاسخ : سلام می کنم به بینندگان خوشحالم که در برنامه تلویزیونی صحبت می کنم که برای هموطنان خارج از کشور پخش می شود و به زبان فارسی صحبت می کنم و شما برنامه ما را می بینید هر جای این کره خاکی که باشید ما دوستتان داریم شما هم مارا دوست داشته باشید و به ما انرژی بدهید که بتوانیم برنامه هایی که به زبان فارسی هست برای شما با کیفیت و انرژی بالاتر بسازیم تا هم شما لذت ببرید و هم ما از انرژی های شما بهره مند شویم .
مجری : ورزش هم می کنید ؟
پاسخ : عضو تیم با شگاه هنرمندان هستم چندین سال است که ورزش می کنم ، اتومبیلرانی هنرمندان ، فوتبال هنرمندان ، والیبال هنرمندان و ... به این علت که عموما این فعالیت ها خیریه است بیشتر مایل به شرکت در آنها هستم .
مجری: کدام یک از سریال هایی که بازی کرده اید بیشتر دوست دارید و در جامعه باز خورد خوبی داشته است؟
پاسخ : من تمام کارهایی که ایفای نقش کردم دوست دارم اولین کار حرفه ای من آژانس دوستی بود و با مرحوم اسماعیل داورفر و مرحوم حسین پناهی همبازی بودم
سریال خیلی خوبی بود ساده و صمیمی ،در واقع کار ها هر کدام باز خوردهای خاص خودش را با توجه به موضوعش دارد و اغلب بازی هایم باز خوردهای خوبی داشته اند.
مجری : تا به حال چه کارهایی کرده اید؟
پاسخ:تا به حال تمرکزم روی بازیگری بوده چنـــد فیلم کوتاه ساختم ، که آخریش در جشنواره فیلم کوتاه مطرح شد.
با توجه به اینکه تجربه من از بقیه فیلم سازهای جوان کمتر بود همین که آنجا مطرح شد جای خوشحالی داشت .
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink