بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
سپند امیر سلیمانی
طبقه بندی الفبایی
الف
 
شرح
سپند امیرسلیمانی فرزند بازیگر و کارگردان معروف تئاتر سعید امیرسلیمانی است او که الگوی هنریش را پدر و خواهرش (کمند امیرسلیمانی ) می داند در فیلم ها و سریال های مختلفی نظیر چون ابر در بهاران ،دندان طلا، اخراجی های 1و 2 ، مظفر نامه و مجموعه نرگس بازی کرده است. برنامه شباهنگام این بار میزبان این هنرمند خوب کشورمان بود.
مجری : از کارهای شاخصی که بازی کرده اید بگویید؟
پاسخ : سریال نرگس یکی از سریال هایی بود که در آن بازی کردم کار بعدیم فیلم سینمایی اخراجی ها بود و در حال حاضر مشغول بازی در اخراجی های 2 هستم و نقش دکتر را بازی می کنم .
مجری : بهترین پیشنهادی که به شما شد چه بود؟
پاسخ : نرگس و اخراجی ها بود و کار سومی که پیشنهاد شد متاسفانه نتوانستم در آن بازی کنم چون با کار دیگری تداخل داشت.
مجری : در انتخاب نقش هایتان با پدر هم مشورت می کنید ؟
پاسخ : بله همیشه مشورت می کنم اما هر چقدر پدرم و خواهرم (کمند امیرسلیمانی ) با هم در بحث کاری هم سلیقه هستند من اینطور نیستم.
مجری : با توجه به اینکه پدرتان الگویتان بودند از اول دوست داشتید بازیگر شوید؟
پاسخ : من چون الگو داشتم در زندگی هم پدر و هم کمند تا نوجوانی می دانستم که نمی خواهم بازیگر شوم چون مشکلاتشان را می دیدم علاقه ای به این کار نداشتم بالاخره تا وقتی که دانشگاه در رشته بازیگری قبول شدم به این نتیجه رسیدم که قسمتم بازیگری است و الان پشیمان نیستم.
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink