بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
محسن طنابنده
طبقه بندی الفبایی
ط
 
شرح

محسن طنابنده با سابقه فعالیت در تئاتر به تلویزیون راه یافت او نویسنده و بازیگر است و این هفته مهمان برنامه چشم انداز بود.
مجری: مختصری از بیوگرافی و سابقه فعالیت تان بفرمائید؟
پاسخ : من متولد سال 1354 در تهران و فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشکده هنر و معماری هستم قبل از سال 74 که وارد دانشکده بشوم کار تئاتر می کردم و با کارگردان هایی همچون حسن وارسته ، علیرضا نادری ، کورش نریمان و ... کارکرده ام .
مجری : از تئاتر اول سراغ سینما آمدید یا تلویزیون ؟
پاسخ : از تئاتر ابتدا به سینما رفتم و در "فیلم دانه های ریز برف" به کار گردانی علیرضا حبیبی بازی کردم که این فیلم در جشنواره لوکارنو جایزه گرفت.
"چند کیلو خرما برای مراسم تدفین" فیلم دیگری بود که در آن بازی کردم و در فیلم های دیگری علاوه بر بازیگری در بعضی از آنها بازیگردان بودم .
مجری : در چه مجموعه هایی بازی کردید؟
پاسخ : من بیشتر برای تلویزیون فیلمنامه می نوشتم و مامور بدرقه "اولین مجموعه تلویزیونی بود که بازی کردم قبل از آن در چند تله فیلم نیز بازی کرده بودم.
مجری : چه فرق عمده ای بین مخاطب تلویزیون و مخاطب سینما می بینید ؟
پاسخ : تماشاگر تلویزیون بیشتر از تماشاگر سینماست در نتیجه ارتباط بازیگر با مخاطب تلویزیون نسبت به سینما بیشتر است .
مجری : تاثیر بازی بازیگر برروی مخاطب چه نقشی در انتخاب های بعدی او دارد؟
پاسخ : کاری که اولین بار مخاطب می بیند اگر موفق باشد و بازیگر بتواند بازی خوبی ارائه دهد طبیعی است که پیشنهادهای بعدی بهتری نصیب بازیگر می کند و همینطور بلعکس .
مجری : بازی در این مجموعه (ماموربدرقه) در کنار هنرمندان قدیمی ، چطور بود؟
پاسخ : در این مجموعه هنرمندان قدیمی خیلی با سعه صدر رفتار می کردند یعنی ارتباط پشت صحنه چون خوب بود بالطبع کارهم بد نشد.
مجری : بیشتر بازی در فضاهای طنز را دوست دارید تجربه کنید یا جدی ؟
پاسخ : ترجیحا طنز را بیشتر دوست دارم به خصوص طنـــــز شعورمند .
مریم از قبرس: با سلام به مهمان خوب برنامه سئوالی دارم اینکه آیا ایشان در سریال دیگر هم بازی می کنند؟
پاسخ : بله قراراست در کار دیگری بازی کنم که البته سینمایی است . یکی دو کار تلویزیونی هم اگر به توافق برسیم بازی خواهم کرد.
مجری : چند سال است که می نویسید؟
پاسخ : حدود هفت سال است که برای سینما و تلویزیون می نویسم 5 فیلمنامه برای سینما نوشتم و فیلمنامه سریال های پیامک از دیار باقی و زندگی به شرط خنده را که البته تا اواسط آن سرپرست نویسندگان بودم نوشتم و هم اکنون در حال نوشتن یک فیلمنامه دیگر هستم .
مجری : شما سال گذشته سیمرغ بلورین جشنواره سینمای فجر را برای چه رشته ای کسب کردید؟
پاسخ : من کاندیدای دریافت سیمرغ بازیگری و نویسندگی بودم که برای بازیگری در فیلم "استشهادی برای خدا" سیمرغ بلورین جشنواره فجررا دریافت کردم.
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink