بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
مهدی امینی خواه
طبقه بندی الفبایی
الف
 
شرح
این هفته مهدی امینی خواه مهمان برنامه چشم انداز بود و به سئوالات مجری برنامه پاسخ گفت.
مجــــری : چند سالتان است؟
پاسخ : من متولد مرداد 1353 و 34 ساله هستم .
مجری : چند ساله که بازیگر هستید ؟
پاسخ : از سال 1371 وارد تئاتر شدم از سال 1375وارد تلویزیون و سال 1376 وارد سینما شدم .
مجری : اولین کار تلویزیونی شما چه بود؟
پاسخ : بازی در فیلم سینمایی "تابلویی برای عشق" به کارگردانی آقای لیالستانی .
مجری : کارهای تلویزیونی یتان را بیشتر دوست دارید یا سینمایی یتان را ؟
پاسخ : هردو را ، چون به هرحال شخصیت ها کاراکترهایی هستند که با آنها زندگی کرده ام و یه جورهایی از فیلترهای درونی و احساسی من رد شده اند به همین خاطر برایم سخت است که بگویم کدام یک را بیشتر دوست دارم
مجری : بازی در نقش های منفی را بیشتر دوست دارید یا نقش های مثبت را؟
پاسخ : من حدود هشت سالی بود که نقش های مثبت بازی می کردم تا سال 1382 که به پیشنهاد آقای مختاری در سریال نیستان یک نقش منفی را کارکردم که این نقش مورد توجه مردم قرارگرفت و از جاهای مختلف جایزه و لوح تقدیر گرفتم آنجا بود که به من پیشنهاد شد که اگر توانایی بازی در نقش منفی را داری هر دو را بازی کن ، خودم هم عقیده داشتم که بازی بازیگر نباید کلیشه شود به همین خاطر خودم را محک زدم که نقش های مختلف را بازی کنم و سعی کردم در عرصه هنر موثر باشم.
مجری : چه برداشتی از نقش های مختلف که بازی کرده اید دارید؟
پاسخ : بهترین جمله ای که می توانم بگویم تجربه است آشنایی با ابعاد مختلف بازیگری و اینکه بازی در هرنقش یک دنیای جدید است اینکه می گویند بازیگری انتها ندارد واقعا درست است بعد از سالها بازیگری فکرمی کنم هر بیشتر جلو می روم با یک دنیای جدید تر آشنا می شوم و تازه سر خط و اول راه هستم .
مجری : اهل ورزش هستید ؟
پاسخ : از دوره نوجوانی وارد ورزش شدم و در رشته های مختلف ورزشی شرکت داشته ام به عنوان مثال کمربند مشکی کاراته دارم ، عضو فعال هیئت اتومبیل رانی هستم (سه دوره قهرمانی اتومبیلرانی را کسب کردم) ، عضو هیئت بوکس جوانان بودم ، داور افتخاری بولینگ و بیلیارد هستم و مربی اسکی نیز هستم ، عضو تیم فوتبالم ، عضو دوچرخه سواری هم بودم.
مجری : آدم مغروری هستید ؟
پاسخ: اصلا ، یکی از صفات من اگر خودستایی نباشد این است که خاکی هستم غرور را عامل شکست فرد می دانم این مردم هستند که هنر هنرمند را ارزش می دهند پس غرور جلو مردم معنی ندارد غرور آفت بازیگری است.
مجری :ازدواج کرده ای ؟
پاسخ : نه ، چند سالی به شدت در گیر درس و تحصیل و کاربودم و فرصت ازدواج نداشتم از طرفی هم عقیده دارم ازدواج حرکتی است که باید حساب شده باشد. طوری که سالیان سال موجب آرامش باشد . البته منتظرم شرایط مناسب پیش بیاید.
مجری: چند تا از سریال هایی که بازی کردید نام ببرید؟
پاسخ : مهمانی از بهشت ، ماه و خورشید، جوان امروز، نیستان ، تنگنا ، نفس سنگ .
مجری : کدامیک از بازی هایتان را بیشتر دوست دارید؟
پاسخ : از نقش های مثبتم می توانم اشاره کنم به نقشم در "مهمانی از بهشت" و "سریال هویت" .
مجری : چطور برای بازی در سریال هویت انتخاب شدید ؟
پاسخ : از طریق دوستم آقای سلیمانی به پروژه دعوت شدم.
مسعود از سوئد: تشکر می کنم از آقای امینی خواه من سه چهار تا از فیلم های شما را دیده ام خیلی قشنگ بازی می کنید . سئوالی دارم شما با آقای امینی خواه، بازیکن اسبق تیم فوتبال نسبتی دارید؟
پاسخ : نه متاسفانه ، خدا رحمت کند ایشان را.
مجری : الان چه کار می کنید و قصد دارید در آینده چکار کنید؟
پاسخ : به زودی یکی دو تا سریال را که در حال مذاکره هستم ، کار خواهم کرد.
یک فیلم سینمایی را هم تازه تمام کرده ام به نام "لوتکا" به کارگردانی آقای باکیده که یک قصه ورزشی دارد و بزودی آماده پخش می شود در این فیلم با آقای بهمن دان و آقای خیرابی همبازی بودم .برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink