بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
لیلا برخورداری
طبقه بندی الفبایی
ب
 
شرح
لیلا برخورداری مهمان این هفته برنامه چشم انداز فعالیت هنریش را با گذراندن دوره ای در انجمن سینمای جوان در سال 1376 و با ساخت فیلم کوتاه آغاز کرد.
شروع بازیگریش در تئاتر با بازی در نمایش گیس گلابتون به کارگردانی مرحوم رضا سعیدی و در ادامه با بازی در نمایش های طلعت ، سیاوش گل بدن، شب مهتاب ، به خورشید بگو ، به خاطر زیبا و چند تئاتر دیگر بوده است .
اولین بازی او در تلویزیون با دو پلان کوتاه در سریال ولایت عشق شروع شد و در سریال های همسفر ، جوانی ، دوران سرکشی ، خواب و بیدار ، فصل زرد ، حس سوم ، کلانتر 2 و بی صدا فریاد کن ادامه یافت . او یک دوره کلاس بازیگری در آموزشگاه بازیگری استاد سمندریان را گذرانده و دارای لیسانس بازیگری و در حال حاضر دانشجوی مقطع فو ق لیسانس در رشته کارگردانی دانشکده هنرهای زیباست .
مجری : نخستین سریالی که بازی کردید کدام بود ؟
پاسخ : اولین بازی من همان دو پلان کوتاه در سریال ولایت عشق بود اما به طور حرفه ای اولین نقشی که بازی کردم نقش دختری عقب افتاده به نام کبری در سریال خواب و بیدار بود.
برومند از سانفرانسیسکو: تشکر می کنم از خانم برخورداری که خیلی خوب بازی می کنند و پیشرفت چشمگیری در بازیگری کردند .
مجری : نقش دختر عقب مانده را چطور بازی کردید؟
آقای مهدی فخیم زاده کارگردان سریال در ایفای نقش به من خیلی کمک کردند چون خودشان قبلا چنین نقشی را بازی کرده بودند از طرفی خودم هم با مطالعه ، آن را پذیرفتم در ابتدا دلهره داشتم که آیا می توانم این نقش سخت را به خوبی بازی کنم یا نه که خوشبختانه انقدر برایم ملموس شد که هنگام بازی از آن لذت می بردم .
مجری : برای پذیرش نقش ها تحقیق خاصی انجام می دهید؟
پاسخ: من شخصا دوست دارم نقش های خاص را انتخاب کنم نقش هایی که نقطه شروع و پایان آن متفاوت باشد برای پذیرش نقش هایی که به من پیشنهاد می شود سعی می کنم بیشتر روی فیلمنامه کار کنم و قبل از قرار گرفتن جلو دوربین چشم اندازی از نقش را برای خودم مشخص کنم .
ژانین از فلوریدا : سلام به مهمان عزیز برنامه ، به ایشان تبریک می گویم به خاطر توانایی خوبشان در اجرای نقش هایی که می پذیرند.
پاسخ : متشکرم از لطف تان .
مجری : در حال حاضر مشغول چه کاری هستید ؟
پاسخ : در حال حاضر مشغول بازی در تئاتری به نویسندگی آقای محمد یعقوبی هستم که قرار است برای جشنواره بین المللی تئاتر دانشجویی آماده شود .
فرناز از ونکوور : سلام خدمت هنرمند عزیز خانم برخورداری و تشکر به خاطر بازی روان و قشنگ شما.
پاسخ : من هم متشکرم از شما.
مجری : در حال حاضر در چه مرحله ای از تحصیل هستید؟
پاسخ : من دانشجوی فوق لیسانسم و قراراست که پایان نامه ام را سال آینده با کارگردانی یک تئاتر که متن آن از نویسنده های مطرح ایرانی باشد، ارائه بدهم .
اعظم از کالیفرنیا : سلام می کنم خدمت خانم برخورداری و تشکر می کنم از بازی خوب شما یک سئوال دارم آیا شما در سال 63 دانش آموز مدرسه راهنمایی مجاهدین انقلاب اسلامی بودید ؟ چون من آنجا تدریس می کردم .
پاسخ : نه متاسفانه من آنجا تحصیل نمی کردم ، خوشحال می شدم اگر شاگردتان بودم .

مجری : شما معلم هایتان یادتان هست ؟
پاسخ:بله من معلم کلاس اول دبستانم به نام خانم بیگدلی را خیلی دوست داشتم ایشان یکی از معلمهایی هستند که خیلی تاثیر گذار بودند همینطور معلم کلاس پنجم دبستانم خانم منصوری و خانم زهرا سعیدی که سال سوم دبیرستان دبیر زبانم بودند یادم هست که در آن سال یک نمایشنامه ای را با هم کار کردیم می توانم بگویم که ایشان در پذیرش این حرفه برای من موثر بودند.
در پایان خوشحالم از ارتباط با هموطنانم امیدوارم کارهای بهتر از این برای شما انجام بدهم.
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink