بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
کیوان محمود نژاد
طبقه بندی الفبایی
م
 
شرح
کیوان محمود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون این هفته مهمان برنامه چشم انداز بود او علاوه بر بازیگری سابقه اجرا در تلویزیون نیز دارد .
مجری : چه تفاوتی بین اجرا و بازی وجود دارد و کدام یک مشکل تر است ؟
پاسخ : طبیعتا تفاوت خیلی زیاد است جلو دوربین هنگام اجرا مجری نقش بازی نمی کند و بی واسطه خود اوست که با مخاطب ارتباط برقرار می کند اما یک بازیگر هنگام بازی دیگر خودش نیست بلکه نقش اوست که با مخاطب حرف می زند.
مجری : کار اجرای برنامه زنده را با کدام یک از شاخه های تصویری ، سینما ، تلویزیون و تئاتر مقایسه می کنی ؟
پاسخ : بستگی دارد ، ما در تئاتر هم بخشی داریم که با مخاطب به طور مستقیم ارتباط برقرار می کنیم در مجری گری همزمان باید به چند چیز مسلط و متمرکز بود تفاوت و شباهت ها زیاد است و هرکدام به نوبه خودش مشکل است .
فاطمه از ایتالیا : سلام به آقای محمود نژاد در سریال سرنوشت شما نقش تان را خیلی خوب بازی کردید . در آپارتمان شماره 13 هم همراه مرحوم اسماعیل داورفر خیلی خوب بازی کردید .
پاسخ : از خانم فاطمه ممنونم به خصوص که از مرحوم داور فر که استاد من بودند یاد کردند.
مجری: بازیگری را از چند سالگی شروع کردید؟
پاسخ : از 10-9 سالگی کارم را از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با تئاتر شروع کردم تا 15 سالگی که وارد گروه آقای قطب الدین صادقی شدم برای اجرای تئاتر "مرد دیوانه ، مرد فرزانه " البته در آنجا اصلا بازی نکردم پشتصحنه به بازیگرهای حرفه ای کمک می کردم و بخشی به عنوان سایه کاری داشت که عروسکی را در سایه حرکت می دادم بعد از آن وارد هنرستان عکاسی شدم . برای اینکه تجربه کسب کنم نزد اساتیدی همچون حمید سمندریان ، آتیلا پسیانی ، زنده یاد مجید افشاریان افتخار شاگردی داشتم .
در کنار یادگیری تجربه عملی و اجراهم داشتم که اولین اجرا در سال 73 در فرهنگسرای اندیشه بود در آنجابود که با رسول ملاقلی پور از نزدیک آشنا شدم .
سارا از سوئد : سلام می خواستم از کیوان عزیز تشکر کنم که اینقدر طبیعی بازی می کرد .
سمیرا از نروژ : آقای محمودنژاد از بازی خوب شما تشکر می کنم .
پاسخ: من هم تشکر ویژه می کنم از لطف و محبتتون امیدوارم استحقاق این لطف و محبت مردم عزیز مون را داشته باشم
ستاره از آلمان : تشکر از بازی خوب و طنز آقای کیوان محمود نژاد امیدوارم شما را در سریال های بیشتری ببینیم .
مجری: کی ازدواج کرده اید ؟
پاسخ : سال 85 ازدواج کرد م و از زندگیم خیلی راضی هستم.
مجری: همسر یک بازیگر باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟
پاسخ : اول بگویم که همسر من بی نظیر است چرا که خیلی از شرایط سختم را ، شغلم را و اخلاق هنری ام را تحمل می کند کسانی که ازدواج با یک هنرمند را انتخاب می کنندباید خیلی طاقت داشته باشند . یک هنر پیشه با کارهای مختلفی که انجام می دهد حس های مختلفی را تجربه می کند روحیه و حالات او تغییر می کند و همسرش باید با این تغییرات کنار بیاید .
مجری : مشغول چه کاری هستی
پاسخ : من با افشین صادقی قرار است یک فیلم سینمایی کار کنم .
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink