بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
فاطمه گودرزی
طبقه بندی الفبایی
گ
 
شرح
فاطمه گودرزی با حضور در برنامه چشم انداز شبکه جهانی جام جم مهمان خانه های هموطنان خارج از کشور بود.
فاطمه گودرزی فعالیتش را از اسفند ماه 1367 از تلویزیون آغاز کرد و بعد از یکسال بیشتر فعالیت هایش را در سینما متمرکز کرد و در مجموعه های تلویزیونی نیز به ایفای نقش پرداخت وی در فیلم های "مهاجران " ، "افسانه مه پلنگ" می خواهم زنده بمانم " ، "حریف دل " ، آرزوی بزرگ ، "جنگ نفت کش ها " بهشت پنهان ، غزال (در چهاردهمین جشنواره فیلم فجر موفق به کسب سیمرغ بلورین شد) و جنگجوی پیروز و مجموعه های "گالش های مادر بزگ " ، "آپارتمان " ، "رعنا " ، " دردسر والدین " و ترانه مادری حضور داشته است .
مجری : چگونه وارد عرصه بازیگری شدید؟
پاسخ : من با یک علاقه اولیه و به تشویق دوستان و به واسطه شغل همسرم (رضا گنجی) که کارگردان است با بازی در چند سکانس کوتاه در گالش های مادر بزرگ کار آقای بهمن زرین پور ، وارد این عرصه شدم و بعد از آن بیشتر تشویق شدم و کمی جدی تر فعالیت کردم . همسرم به عنوان استادم در اینکار نقش موثری داشت، "به خاطر همه چیز " کار بعدی سینمایی من بود به کارگردانی آقای رجب محمدی که کار خیلی خوب و زنانه ای بود بعد از آن بیشتر فعالیت من در عرصه سینما بود هرچند وقت یک بار هم در مجموعه های تلویزیونی بازی می کردم ولی همیشه برای اینکه با بینندگان بیشتر و گسترده تری در تماس باشم این اواخر بیشتر درتلویزیون کار کردم .
مجری : اولین نقش اصلی که بازی کردید رعنا بود ؟
پاسخ : درسریال ها بله ، بعد سریال آپارتمان به کارگردانی آقای هاشمی بود.
مجری : شما بیشتر در سینما فعال هستید آیا دلیل خاصی دارد؟
پاسخ: دلیل خاصی ندارد آنجا من بیشتر با کار دعوت شدم و به نظر می رسید گروه سینمایی خیلی حرفه ای عمل می کنند .
مرضیه از دالاس: با سلام به خانم گودرزی من در برنامه به خاطر همه چیز نقش مهمان را داشتم مرا خیلی خوشحال کردیدو به یاد 20 سال پیش و اولین کارم انداختید به شما خسته نباشید می گویم ، همیشه به یاد شما هستیم می تونم بپرسم آقای رجب محمدی چکار می کنند.
پاسخ : شنیدم آقای محمدی مدتی رفتند خارج از کشور ولی برگشتند الان از ایشان اطلاعی ندارم من خیلی خوشحالم که توانستم خانم مرضیه را خوشحال کنم
مجری : سریال "ترانه مادری " چه ویژگی هایی داشت که ایفای نقش در آن را پذیرفتید؟
پاسخ : شاید یکی از دلایل اصلی حضور خود کارگردان آقای سهیلی زاده بود قبلا در سریال آپارتمان ایشان دستیار کارگردان بودند و می دانستم برای کارکردن با ایشان بسیار راحت هستم و دغدغه پشت صحنه را نخواهم داشت ولی خود قصه هم جذابیت های خاصی داشت هم حضور بعضی از همکارانمان که دوست داشتم با آنها کارکنم و آن جمع و اینکه فکر کردم با این نقش می توانم لحظاتی خاص یا نابی را با کمک دوستان به وجود بیاورم و فکر می کنم موثر بود .
مجری : چه حسی داشتید به عنوان مادر در مورد شخصیتی که داشتید در این سریال ؟ (به خصوص آن که مادر واقعی هم نبودید)
پاسخ : من به عنوان فاطمه گودرزی چنین شخصیتی ندارم بچه هایم خیلی مستقل و روی پای خودشان بار آمده اند ولی به فرخنده این حق را می دهم ، به این دلیل که هم بچه مال خودش نیست و امانتی از خواهرش است و کسی که بچه خودش نباشد نگرانی های مضاعفی نسبت به این بچه ای که دارد بزرگ میکند دارد از طرفی فرخنده نمی توانست بچه دار شود و همه اینها دلایلی بود برای اینکه وسواسش نسبت به بچه بیشتر بشود .
فریبا از ونکوور: سلام خانم گودرزی خیلی خیلی خوشحالم که امشب در این برنامه هستید می خواستم ازشما تشکر کنم به خاطر همه فیلم هایشان انشاا... که همیشه موفق و موید باشید .
مجری : بازی محسن افشانی در برابر شما چطور بود؟
پاسخ : ایشان به عنوان مجری کار کرده بودند روزهای اول کمی استرس داشت اما خیلی سریع توانست به عنوان بازیگر راحت باشد و خودش را پیدا کند ، او بسیار فعال و باهوش است .
فاطمه از دالاس : عرض سلام خدمت خانم گودرزی از دیدنتان خوشحال شدم واقعا بازی هایتان زیبا است بازی شما در فیلم می خواهم زنده بمانم خیلی من را تحت تاثیر قرار داد خیلی ممنون که آمدید.
پاسخ : بازی خوبی که دوستان تاکید می کنید می خواهم بگویم که واقعا فیلم نامه های خوب خیلی به بازیگر کمک می کند نقش های خوب خیلی کمک می کند که بازی خوبی را ارائه بدهیم بسیار کمک می کند که ما بتوانیم لحظات خوبی را به وجود بیاوریم و ارتباط تنگاتنگ با بیننده برقرار کنیم .
مینا از نیوجرسی : سلام می کنم خدمت خانم گودرزی فکر می کنم ایشان از بهترین هنرپیشه های خانم هستند و باعث افتخار ما هستند .
پاسخ : ممنونم خیلی لطف دارید اینجوری شما مسئولیت ما را سنگین تر می کنید ما باید تلاش بیشتری کنیم که همیشه شما را را ضی کنیم .
مجری : در طول بازیگری چه جایزه هایی گرفتید؟
پاسخ : در جشنواره چهاردهم برای فیلم غزال سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول – نخل طلایی از جشنواره خوزستان و شیر سنگی از شهر کرد چند جایزه دیگر که یادم نیست .
آرزو از لس آنجلس : من یکی از کسانی هستم که یکی از طرفداران پروپا قرص هنرمندان ایرانی است از خانم گودرزی خیلی تشکر می کنم بازیشون خیلی قشنگ بود. می خواستم بپرسم پسر شما همان پویاست .
پاسخ : نه پسر من در سریال مرتضی است از بچه های دانشگاه که دوست پویاست ، اسم پسر من پویان است به همین خاطر خیلی ها به اشتباه فکر می کنند پویا در سریال پسر من است .
سیمین از لس آنجلس : سلام ، خوشحالیم که به برنامه آمدند . خانم گودرزی آنقدر روان بازی می کنند که فکر می کنم خودشان هستند خیلی قشنگ بازی می کنند .
مهناز از لس آنجلس : سلام می کنم به شما و خانم گودرزی خیلی خوشحالیم که خانم گودرزی را می بینم واقعا دوستشان دارم صورت روحانی و دوست داشتنی دارند .... از زندگی خصوصی تان هم بگویید.
پاسخ : آقای رضا گنجی همسرم هستند به عنوان نویسنده و کارگردان فعالیت می کنند. پسرم پویان دانشجوی کامپیوتر و یک دختر دارم به نام آوا که رشته عکاسی را دوست دارد اما دانشجوی سال اول رشته مدیریت بازرگانی هست .
مجید از سوئد: سلام می کنم خدمت شما، همه زحتمهای شما زیباست به شما خانم گودرزی تبریک می گویم شما بسیار جوانتر از تو فیلم هستید یک سوال فنی دارم هنوز گریه کردن حالت مصنوعی دارد یا طبیعیه ؟
پاسخ : گریه کردن شیوه های مختلفی داره مثلا برای بازیگر های آماتور چیزهایی وجود دارد که مصنوعی گریه کنند اما بازیگر های حرفه ای معمولا از حس و حال خودشان استفاده می کنند و طبیعی گریه می کنند .


برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink