بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
گلشیفته و بهزاد فراهانی
طبقه بندی الفبایی
ف
 
شرح
" گلشیفته و بهزاد فراهانی مهمانان برنامه شبهای روشن"
گل شیفته فراهانی متولد دوم تیرماه سال 1362 دارای یک خواهر بنام شقایق و برادری به نام آذرخش و دارای خانواده ای هنری که همواره درتلاش برای کسب تجارب و موفقیتهای هنری به اتفاق پدرش بهزاد فراهانی که یکی ازبازیگران موفق تئاتر ، تلویزیون و سینما است مهمان برنامه شب های روشن بودند. مادر خانواده از بازیگران قدیمی صحنه تئاتر و از نقاشان موفق دوران جوانی خویش بوده است . دختر بزرگ خانواده خانم شقایق فراهانی علاوه بر بازیگری در زمینه هنرهای تجسمی نیز فردی بسیار توانا است. پسر خانواده – آذرخش - درزمینه موسیقی بسیار توانمند است. فرزندان فراهانی هرآنچه دارند از پدرو مادر خویش و تلاشهای آن ها بخصوص مادر خانواده می دانند ، بطوریکه این مادر فداکار هرآنچه داشته به خانواده انتقال داده اگر چنین نمی بود شاید اکنون یکی از نقاشان بزرگ به شمار می رفت .
" گلشیفته " به کار تئاتر بیشتر از کار تلویزیون و سینما علاقمند است تئاتر را آب حیات می داند و آن را بیشتر از سینما می شناسند .
بهزاد فراهانی درمورد دخترش می گوید : گلشیفته انسانی بسیار رئوف و مردم دوست سرشار از عشق و نوع دوستی ، ارث پدری اش شیطنتهای دوست داشتنی اوست و ارث مادری اش استعدادهای سرشارهنری است . وی پر تلاش و سخت کوش و علاقمند به کشف واقعیتها و آموختن ندانسته ها است.


برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink