بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
فاطمه معتمد آریا
طبقه بندی الفبایی
م
 
شرح

" فاطمه معتمد آریا مهمان برنامه شب های روشن"
فاطمه معتمد آریدریکی از برنامه های شب های روشن حضور یافته و رو در رو با مخاطبان شبکه جهانی جام جم به ابراز احساسات خالص و صمیمانه آنان پاسخ گفت.
مخاطبان شبکه که در انتخاب فاطمه معتمد آریا به عنوان بازیگر برتر سریال زیر تیغ فعالانه شرکت کرده بودند دراین برنامه متوجه شدند که وی متولد سال 1340 درتهران است و از سه سالگی درشمیران زندگی می کند وی اصالتا تهرانی است درسال 1360 به جرگه متاهلین پیوسته و در آبانماه سال 1361 با بدنیا آوردن یک پسر به نام نریمان ، طعم شیرین "مادر شدن" را چشیده است .فاطمه در کودکی بازیگوش بوده اما درس و مشقش رانیز خوب می خواند و هنوز هم درزمینه هنر و در رشته سینما مشغول تحصیل است . تحصیلات وی در رشته مونتاژ و عکاسی خاتمه یافته است .
آشنایی او با ایرج طهماسب و حمید جبلی به سالهای بسیار دور و وقتی نوجوان بودند می رسد و این بانوی مسلم هنرهای نمایشی از این دو هنرمند به نیکی یادکرده و همکاری های حرفه ای این سه هنرمند نشات گرفته از این آشنایی قدیمی است .
دراین برنامه به یادماندنی مخاطبان شبکه این را هم متوجه شدند که آن شیطنت های دوران کودکی هنوز هم دراین هنرمندممتاز کشورشان وجود دارد و به قولی کودک درون فاطمه معتمد آریا "بیش فعال " است
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink