بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
نیما رئیسی
طبقه بندی الفبایی
ر
 
شرح
آقای نیما رئیسی از گویندگان و دوبلورهای توانای رادیو وتلویزیون مهمان برنامه چشم انداز شبکه جهانی جام جم بود که به پرسش های مجری برنامه به شرح زیر پاسخ داده است:
چه زمانی و چگونه وارد عرصه تصویر و تلویزیون شدید ؟
کارم را با تئاتر آغاز کردم ، همان زمان دردانشکده هنرهای زیبا بصورت آزاد در کلاسهای تئاتر و درکنار دانشجویان این رشته حضور داشتم و با آنها بزرگ شدم همزمان درسال 73 دررشته روانشناسی تحصیل کردم و درسال 74 درسریال "قصه های شب " سیما به ایفاء نقش پرداختم بازی دراین سریال درکنار هنرمندان بزرگی چون خانم خیراندیش تجربه ای گران قدر بود،اما نگرانی از ارائه بازی ضعیف باعث شد هر از گاهی به این کاربپردازم . هم زمان به لطف عده ای از دوستان برای گویندگی به رادیو دعوت شدم و بواسطه فعالیت مستمر داشتم. درآن زمان نیز به دعوت بسیاری از دوستان به کار دوبله دعوت شدم و در دوره هایی که برای این کار گذاشته بودند . نزد اساتیدی چون آقای مقامی بصورت جسته گریخته حضور داشتم. و سعی کردم همزمان تمام این فعالیتها را تجربه نمایم .
آیا شما معتقد هستید که یک بازیگر و یا یک گوینده رادیو و ... باید فقط دریک زمینه ، فعالیت نماید و فقط درآن جایگاه به مدارج تخصصی و فوق تخصصی دست یابد و یا اینکه درکنار یک حرفه فعالیتهای دیگری را نیز تجربه نماید ؟
من با نظر اول شما کاملا موافق هستم یعنی کسب بالاترین درجه دریک فعالیت و حرفه اما به این امر نیز معتقد هستم که درکنار یک فعالیت حرفه ای داشتن مهارتهای جنبی نیز دارای اهمیت است .
علت تک بعدی بودن بازی شما درنقش مصطفی درسریال میوه ممنوعه از دید شما و آقای فتحی چه بوده است ؟
• به اعتقاد بسیاری از افراد شاید درموقعیتهای کنونی جوامع امروزی ، افرادی مانند مصطفی وجود نداشته باشند با وجود چنین دیدگاههائی آقای فتحی می خواست از طریق سریال بر برخی افراد تاثیر بگذارد ، که با دیدن شخصیت اشخاصی چون مصطفی بخواهند درزمینه های مختلف خوب باشند.و به این امر بیندیشد که اگر انسان ایمان داشته باشد ، تحت هر شرایطی می توان این گونه بود و تلاش کند به خود نیز به این کمالات دست یابد
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink