بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
غزاله جزایری ونفیسه روشن
طبقه بندی الفبایی
ج
 
شرح
غزاله جزایری بازیگر سریال " اغماء " و نفیسه روشن بازیگر سریال "روزهای به یاد ماندنی" مهمان برنامه چشم انداز بودند که مجری برنامه پرسش و پاسخ های زیر را از آن ها به عمل آورده است.

• خانم جزایری چگونه وارد عرصه بازیگری شدید؟
• من از سن 7 سالگی به همراه پدرم برای دیدن تئاتر های سنگین چون هملت و اتلو به تئاتر شهر می رفتم پدرم بسیاری از مفاهیم سنگین را برایم شرح می داد . در آن زمان به علایق خود درزمینه بازیگری پی نبرده بودم ، بعدها که بزرگتر شدم به کلاسهای بازیگری رفتم و نزد اساتید بزرگی به آموختن تئاتر پرداختم. اساتیدی چون آقای مرزبان ، خانم کابلی و اساتیدی چون آقای میکائیل شهرستانی ، خانم نصیر پور دکتر حسین خانی درمجموع هشت سال است که بطور حرفه ای به کار تئاتر پرداخته ام .پس از آن در سریال "دوران سرکشی" به ایفای نقش پرداختم پس از سالها تلاش و تجربه اندوزی افتخار بازیگری درسریال اغماء را داشتم .

خانم نفیسه روشن شما چگونه وارد عرصه بازیگری شدید؟
کاملا اتفاقی ، چرا که خانواده من بسیار علاقمند بودند که من تا اخذ درجه دکترای حقوق ادامه تحصیل دهم اما پنج سال پیش وقتی سال اول دانشگاه بودم آقای همایون شهنوازی مشغول ساخت سریال "روزهای به یاد ماندنی " درجنوب کشور بود که از من برای ایفاء نقش دراین سریال دعوت به عمل آورد . و درهمان زمان برای همکاریهای بعدی نیز دعوت شدم که هنوز هم ادامه دارد .
خانم جزایری چگونه خودرا با نقش منفی درسریال اغماء وفق دادید؟
• به جرات می توانم بگویم که آن قدر تحت تاثیر فیلمنامه قرارگرفته بودم ، شخصیت آن موجود در فیلم نامه شخصیت خودم شده بود. و حتی درفاصله ضبط نیز غرق آن شخصیت بودم . آنقدر دراین کار غرق شده بودم که مدت دوماه طول کشید ،تا به شخصیت اصلی خودم بازگشتم پس از اتمام تصویربرداری زمانی که پیشنهاد کار دریک تئاتر شد به سرعت رد کردم . و حس می کردم که نیاز به استراحت زیاد دارم. زمان تصویربرداری سریال اغماء از حضور اساتید بزرگی چون آقایان تارخ و مقدم را درپشت صحنه غافل شده بودم چون غرق در نقش خویش بودم و به خاطر این غفلت بسیار متاسفم
ازخانم روشن بپرسم چگونه وارد نقشی چون پری درسریال اغماء شدی؟
• شخصیت پری از نظر جسوری و آرامش درونی بسیار نزدیک به شخصیت من است . با این تفاوت که ایشان فردی وابسته به پدر بودند. ولی شخصیت من ، شخصیتی است که بسیار وابسته به مادرم هستم و باید و باید دراین سریال خلاف شخصیت خود عمل می کردم. و برای رسیدن به چنین نتیجه ای به آقایان مقدم و تارخ بسیار همکاری نمودم آقای تارخ با جسوری و بسیار صمیمانه به تمرین همخوانی با من می پرداختند و تلاشهای ایشان سبب بوجود آمدن این شخصیت درمن شد. همچنین راهنماییهای ایشان درزمینه پوشش پری و نیز درمورد گفتار ایشان عواملی بودند که این شخصیت را درمن پدیدار نمودند.
درمورد اشک هایی که دراین سریال ریختید بگویید؟
بارها این مطلب را عنوان نموده که هر کسی در زندگی نقطه غمی دارد که پرداختن به آن و اندیشیدن درمورد آن ، بی اختیار سبب ریزش اشک انسان می شود و من زمانی که لازم بود اشکی بریزم به لحظه های شادی که در سرتاسر این سریال برایم فراهم بود اندیشدم و خدار را شکر می کردم ، و یک لحظه هم به این می اندیشیدم که اگر این لحظه شاد را از دست بدهم چه می شود که همین امر سبب ریختن اشکهای من می شد.

برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink