بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
بهمن دان
طبقه بندی الفبایی
د
 
شرح
برنامه جشم انداز روز بیست و سوم آذر ماه 86 میزبان بهمن دان بازیگر سینمای کشورمان بود که پرسش و پاسخ های زیر در این برنامه انجام شده است .
چگونه وارد عرصه بازیگری شدید ؟
در دوره پنجم و ششم ابتدایی در مسیر مدرسه به خانه مغاز هائی بودند که فیلمهای 35 میلی متری می فروختند و من با تهیه آنها به این فکر می کردم با قراردادن اینها کنار هم چه اتفاقی خواهد افتاد . در حیاط منزل به وسیله ذره بین و چراغ قوه و یک جعبه و چادر نماز مادر آپاراتی تشکیل می دادم و آن فیلمهارا به نمایش در می آورد و بلیط یک ریالی برای تماشا به بچه ها می فروختم . پس از آن،در زمان پیش آهنگی در گروه تاتر مدرسه فعالیت داشتم و در کنار آن گروه نمایشی آناهیتا بود که در آن نیز فعالیت داشتم و آن زمان فیلمهای 8 میلی متری کار می کردیم .که در فیلم هشت میلی متری من به نامهای ایستگاه و اتوبوس برنده جایزه نقدی آن سال شد که معادل 200 تومان نقدی بود و من به وسیله آن توانستم یک دوربین هشت میلی متری تهیه کنم . زمانی که خواستم وارد کار جدی در این حرفه شوم پدر اجازه ورود به این حرفه را ندادند . بعد از انقلاب بواسطه اسلامی شدن سینما و تلویزیون در سال 71 با کسب اجازه مجدد از پدر وارد عرصه سینما شدم .
*شما در دو فیلم به اسامی " پرواز خاموش " و " سرقت " نقش مثبت ایفا نمودید ولی با توجه به ایفای نقش های منفی ، برخود مردم با شما در کوچه و خیابان چگونه است .
از دید خود من ایفاء نقشهای منفی توسط من در سینما و تلویزیون چون بصورت شیرین و موفق صورت گرفته است برای مردم دلنشین تر از نقشهای مثبت من بوده است . و برخورد مردم بسیار صمصمی و دلگرم کننده است .
به جز بازیگری در حال حاضر به چه کارهائی مشغول هستید؟
در حال حاضر در مزرعه ای که در قزوین دارم مشغول کار کشاورزی کاشت یونجه ، گندم و جو هستم و نیز تولید و پروش ماهی قزل آلا و پرورش اسبهای سفید ایرانی . با وجود اینکه فاصله محل زندگی و مزرعه حدود 250 کیلومتر است من با علاقه بسیار هر روز این مسیر را طی می کنم . برای عشق در مزرعه خود فعالیت می نمایم .
در حال حاضر چه فیلمهائی را به ایفاء نقش می پردازید ؟
سریال جاده خاکستری و سکو به کارگردانی آقای آرش قادری که درخلیج فارس در حال تصویربرداری آن هستیم
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink