بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
عمار تفتی
طبقه بندی الفبایی
ت
 
شرح
این هفته ، عمار تفتی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان برنامه چشم انداز بود که گفتگوی زیر حاصل آن است :
*ابتداء بفرمائید که چگونه وارد این حرفه شدید؟
من از سن 10 یا 11 سالگی اولین کار سینمایی خود را با بازی در فیلم « ایلیا نقاش جوان » به کارگردانی ابوالحسن داودی آغاز نمودم و از آن پس تصمیم گرفتم تحصیلاتم را در این زمینه ادامه دهم . دومین فیلم خودم را با بازی در « نون و گلدون» به کارگردانی آقای مخملباف انجام دادم . مجموعه « سیاه ، سفید، خاکستری » به کارگردانی آقای شایقی و « جایی برای زندگی » به کارگردانی آقای بزرگ نیا را
در سال 82 بازی کردم. در فیلم « نان , عشق , موتور هزار » « زنگی و رومی » « زنبق های وحشی » و در سریال « میوه ممنوعه » به ایفاء نقش پرداختم.
*علت پذیرفتن نقش در سریال میوه ممنوعه را بیان بفرمائید؟
حضور بازیگران بزرگ و پیشکسوت چون علی نصیریان ، گوهر خیر اندیش ، هرمز هدایت ،... و کارگردانی چون آقای فتحی و تهیه کننده محترم آقای عفیفه دلیل اصلی پذیرفتن کار بود زیرا ایفاء نقش در کنار این بزرگان باعث کسب تجربیات بیشتر و نیز محک بازیگر نوپائی چون من می باشد که بدانم چقدر مهارت یافته ام.
*در حال حاضر کارهایی را که در آن ایفاء نقش می کنید ، نام ببرید؟
در حال تمرین در تئاتر « تبرئه شده » کاری از خانم منیژه محامدی هستم و نیز فیلمی از آقای بیضائی در حال ضبط است که در آن فیلم حضور دارم .
*پرسش بیننده در رابطه با بیوگرافی آقای تفتی؟
من عمار تفتی هستم . متولد شهر کوچک و کویری تفت در 20 کیلومتری شهر یزد . بیست و اندی سن دارم . متاهل هستم . سوغاتی شهر من انار است که بسیار دوست دارم همچنین از خوردن شیرینهای یزدی بسیار لذت می برم .
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink