بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
ناصر ممدوح
طبقه بندی الفبایی
م
 
شرح
مهمان برنامه چشم انداز اروپا ناصر ممدوح به پرسشهای مجری این گونه پاسخ داده است :
*در مورد چگونگی آغاز بکار خود در حرفه سینما توضیح دهید و اینکه چگونه این صدا کشف شد؟
من از زمان جوانی به سینما علاقه داشتم که در زمان تحصیل شدت پیدا کرد تا اینکه از طریق یکی از دوستان به آقای کاملی معرفی شدم ایشان نیز بدون اینکه تستی از من بگیرند دعوت به همکاری نمودند و یکسال نزد ایشان شاگردی می کردم . در طول یکسال گوش می کردم ببینم که چگونه دوبله می کنند . بعد از یکسال دوبله قسمت کوچکی از فیلم زنده باد زاپاتا را بر عهده داشتم که به جای یک گروهبان مکزیکی صحبت کردم .که بعد از دوبله بسیار مورد تقدیر قرار گرفتم . فیلم دیگر غرفه سیاه بود که گویندگی آنرا به عهده داشتم و فیلمهای بسیار دیگر و به این ترتیب تا بدین جا پیشرفتم که در سریال اغماء حضور پیدا کردم .
*اساتید شما در روش کاری و منش چه افرادی بوده اند؟
در زمینه کاری دوبله اساتیدی چون آقایان یدالله کاملی ، احمد رسول زاده ، علی کسمایی ، هوشنگ لطیف پور ، مانی خواجویها ، محمد علی وزیری . همه این عزیزان در رفتار و منش نیز استاد بنده بوده اند . و من هم از آنها درس کار گرفتم و هم درس زندگی .
*در مورد درسهایی که در رابطه با منش زندگی از اساتید خود آموختید توضیح دهید؟
بزرگترین درسی که آموختم از آقای خواجویها بود که همیشه وقت شناس باشم و سر وقت در هر جایی و کاری حاضر شوم.
*چگونه شد که وارد بازیگری شدید ؟و آیا زمانی که داریوش فرهنگ به شما پیشنهاد بازی در سریال راه شب را داد تعجب نکردید ؟
قبل از انقلاب کاری در این زمینه داشتم . زمانی که آقای فرهنگ چنین پیشنهادی را دادند بسیار متعجب شدم و پیشنهاد ایشان را نپذیرفتم چرا که نمی خواستم بعد از سالها کار گویندگی و دوبله ؟ به جایگاهی که پیدا کرده بودم وارد شود لیکن ایشان فرمودند این گونه نخواهد شد . و به هر حال پذیرفتم به عنوان یک گوینده در جلوی دوربین حضور پیدا کنم. و بعد از گذشت چند جلسه با استقبال خوب دیگران مواجه شدم که فراتر از توقع من بود بسیار خشنود شدم .
*اندکی از زندگی خصوصی خود صحبت کنید چند فرزند دارید ؟ و بگوئید مشغول چه کاری هستید؟
سه فرزند دارم پسر بزرگم مهندسی شهرسازی خوانده است ، پسر دوم من که سالهاست کار دوبله انجام می دهد ولی تحصیلاتش دکترای دامپزشکی است . فرزند سوم من دختر است و مهندسی صنایع خوانده است .
*آیا فرزندان شما بهره ای از صدای شما برده اند؟
بله هر سه آنها تا حد زیادی بهره مندی دارند.
*هم اکنون مشغول انجام چه کاری هستید؟
کاری مستند در شبکه چهار به نام رخنه در خاک را گویندگی می کنم و در زمینه بازیگری چندین کار پیشنهاد شد که در خور توجه نبود و قبول نکردم.
*اگر کاری باشد که مورد توجه شما واقع شود آیا به این حرفه ادامه می دهید؟
بله البته اگر مطابق معیارهای من باشد.
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink