بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
رضا رویگری
طبقه بندی الفبایی
ر
 
شرح
بازی در فیلمهای کانیمانگا – رانده شده – عقابها – وسوسه – اجاره نشینها – یوز پلنگ – شاخه بید – شب بیست و نهم – خانه خلوت – مردی در آینه – افسانه مه پلنگ – بلوف – پول کثیف و مختار نامه از کارهای رضا رویگری است که این هفته مهمان برنامه چشم انداز بود . پرسشهای زیر در این برنامه با وی انجام شده که در پی می آید :
*شما خوانندگی و نقاشی را بصورت حرفه ای انجام می دهید یا فقط برای دل خود می خوانید و نقش می زنید؟
زمان نوجوانی در محله خودمان که کوچه باغهای بسیار زیاد و وسیع داشت دوستی داشتم که در کنار کوچه بومی می گذاشت و نقاشی می کرد و در همان جا به من نقاشی می آموخت من از آن زمان بسیار علاقه به این کار نشان دادم و شروع بکار کردم.
هنوز دوره دبیرستان را تمام نکرده بودم که وارد کار تئاتر و بازیگری شدم و نقاشی را رها کردم تا سال 73 که مجدد شروع بکار کردم و بطور جدی و خصوصی کلاسهای فشرده ای گذراندم. پس از آن خود کلاسهای آموزشی گذاشتم و نیز تشکیل گالری دادم و در آمریکا نیز گالری برپا کردم . مدتی است به دلیل مشغله زیاد بازیگری که فرصتی باقی نمی ماند گالری را جمع کردم و تعدادی از نقاشیهایم در آمریکا و تعدادی در منزل مانده و خاک می خورد.
سبک نقاشی های من رئال است و چهره و طبیعت با رنگ روغن کار می کنم.
*در زمینه خوانندگی خود مختصری برای ما توضیح دهید؟
در زمان کودکی بدلیل اینکه پدرم بسیار دوست داشت من قرآن خواندن با صوت را یاد بگیرم به همین دلیل مرا به جلسات قرآن و نیز جاهایی که قرآن آموزش می دادند می برد من نیز به واسطه صدایی که داشتم قرآن خواندن با صوت را آموختم و در مدرسه نیز می خواندم در کارهای تئاتر نیز اگر آوازی وجود داشت که باید خوانده می شد آن متن را به من واگذار می کردند و خوانندگی من به این صورت بود در زمان انقلاب نیز « ایران ایران » را خواندم تنها دو CD به نام عقابها و از عشق گفتن را در این سالها روانه بازار کردم و قبل از انقلاب نیز دو آواز خواندم به روی نوار ضبط شده بود که در سیل تجریش زیر گل و لای مدفون شد.
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink