بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
خسرو شکیبایی
طبقه بندی الفبایی
ش
 
شرح
خسرو شکیبائی متولد 1323 تهران فارغ التحصیل رشتة تئاتر ازدانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است وی بازیگری را از سال 42 از صحنة تئاتر آغاز کرده است.
به فاصلة 5 سال بعد به دوبله روی آورده و پس از آن به بازی در فیلم علاقه نشان می دهد و در فیلم کوتاه کتیبه ساختة فریبرز صالح به نقش آفرینی می پردازد و سپس در فیلم خط قرمز مسعود کیمیائی نقش آفرینی می کند و 7 سال طول می کشد که به شهرت برسد و با بازی در فیلم هامون اثر داریوش مهرجوئی به این شهرت می رسد.
در دانشکده هنرهای زیبا در کنار هنرجویان و اساتید فقط به یادگیری مشغول بوده است و مانند سایر هنرجویان مدرک لیسانس و یا مدرک دیگری کسب نکرده و همواره مانند طلبه تحصیل کرده است.
وی چندی پیش مهمان برنامه فرهنگی هنری شب های روشن تولید گروه تاریخ، ادب و هنر شبکه جهانی جام جم بود و به سؤالات مجری و بینندگان این شبکه پاسخ گفت:
من به پیشنهاد پزشک خود برای کنترل قند خون به مدت دو روز باید در بیمارستان بستری می شدم ولی این مدت ده روز به طول انجامید و در نهایت برای جلوگیری از برخی شایعات ناچار از بیمارستان گریختم. زیرا تعدادی از آقایان با نگرانی سؤالاتی را تلفنی در بیمارستان از من پرسیدند که باعث نگرانی من شد.
* نام سریالهائی که در آنها حضور داشتند؟
خانة سبز، تفنگ سرپر، روزی روزگاری، مدرس
اولین باری که صدای من در فیلم سینمائی شنیده شد در فیلم رابطه بود
تلفن آقای قلی زاده از هلند ساخت مجسمه ای از آقای شکیبائی را برعهده گرفته اند (ایشان مجسمه ساز می باشند) وپرسیدند:
* فیلمهائی که آقای شکیبائی در آن به ایفاء نقش پرداخته اند چه نام دارد؟
رابطه، هامون، خط قرمز، کاغذ بی خط، کیمیا (برنده جایزة بهترین بازیگر نقش اول مرد)، ابلیس، سرزمین خشک ، سارا، مزاحم
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink