بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
مریم امیرجلالی
طبقه بندی الفبایی
الف
 
شرح
مریم امیرجلالی متولد سال 1326 است و در سال 1373 وارد کارهای هنری شده و اولین بار در سریال زیرگنبد کبود به کارگردانی آقای بهمن زرین پور ایفای نقش نمود. پس از آن در سریالهای دیگر به اسامی هتل- نوعروس- خودرو تهران 11- این زمینها – پشت کنکوریها- خانه بدوش – کارگاه شمس و مادام – دیوانه ای در شهر – ترش و شیرین و فیلمهای سینمائی مهمان – شبهای تهران – دم صبح – نصف مال من نصف ما تو نیز حضور داشته است. وی در اسفند ماه سال 1378 از کار دولتی بازنشسته شده اند ایشان در دوران خدمت به عنوان رییس تمرکز حساب ها در شهر و روستا مشغول بوده و همزمان با انتشارات خوارزمی به عنوان مدیر مالی و در شرکتهای ساختمانی سنگ و ستون نیز به همین عنوان همکاری می کرد.
مریم امیر جلالی چندی پیش مهمان برنامه چشم انداز بود که مجری برنامه با وی گفتگوی زیر را انجام داده است.
*درباره نحوه همکاری باآقای سروش صحت کارگردان برنامه چارخونه توضیحاتی ارائه فرمایید:
از قبل به خاطر اخلاق بسیار عالی ایشان قول داده بودم که در نخستین تجربه کارگردانی در خدمتشان باشم و برایم نوع فیلم نامه و نوع کار فرقی نداشت.
حضور عزیرانی چون بهنوش بختیاری و فلامک جنیدی تیم خوش خلقی را تشکیل می دهد که من هم با این تیم ایفای نقش می کنم.
*شما یک دختر و دو نوه دارید که یکی از آنها 9 ساله و دیگری 6 ساله است. عکس العملنوه های شما در مورد بازیهای شما چیست؟
ابراز علاقه شدید دارند و بچه هایی که همیشه ساعت 8 شب به خواب بودند الان خود را موظف می دانند تا پایان سریال بنشینند و آن را تماشا کنند. دخترم نیز شاغل است و تا آن موقع شب، بیداری دشوار است. هر چه به آنها می گویم فردا تکرار آنرا ببینید هیچکدام نمی پذیرند.
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink