بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
افشین سنگ چاپ
طبقه بندی الفبایی
س
 
شرح
افشین سنگ چاپ روز هشتم تیرماه مهمان برنامه چشم انداز بود و به سؤالات مجری و بینندگان برنامه پاسخ گفت متن این گفت و شنود در زیر آمده است :
* افشین سنگ چاپ بیشتر بعنوان دستیار کارگردان فعالیت داشته است. بگویید چگونه وارد عرصة هنر و بازیگری شدید؟
پدر من روزنامه نگار و مادرم معلم بودند و بیشتر اوقات در منزل نبودند و من چون تنها در منزل می ماندم، همیشه با الگو گرفتن از تلویزیون و سینما شروع به بازآفرینی نقشهای موجود در ذهنممی کردم.
در سال 62 پدرم که در روزنامه کیهان فعالیت داشت، اطلاعیه مربوط به پذیرش هنرجو از طریق هنرستان ادبیات و هنر صدا و سیما را برایم مطرح نمود و به این طریق من وارد این عرصه شدم. اولین استاد بنده نیز آقای مجتبی یاسینی بود. ایشان تست می گرفت و انتخاب می کرد. پایان نامة دورة آموزشی ام درتئاتر نیز برنامه ما می توانیم بود.
*آیا شما با کارگردانی وارد این حرفه شدید یا با بازیگری؟
در زمان حضور در هنرستان مشغول بازی بودم ولی در آن زمان بدلیل شرایط حاکم بچه های هنرستان به دو دسته تبدیل شدند و من جزء هیچ یک از آن دسته ها نبودم و چون تحصیلات دانشگاهی من در زمینه بازیگری و کارگردانی بطور همزمان بود دیگر زمان شروع بکار منتظر اینکه برای بازیگری به سراغم بیایند نماندم بلکه در کنار افرادی که می شناختم و به کمک آنها، شروع به همکاری در زمینه دستیار کارگردانی نمودم. و در جائی که نیاز به بازیگری با شرایط شخصیتی و فیزیکی بنده بود بکار گرفته می شدم، و این امر کم کم پررنگ تر و بزرگتر شد و همچنان نیز ادامه دارد.
چه عاملی سبب نقش آفرینی شمادر نقشهای منفی می گردد؟
زمانی که فیلم نامه خوانده می شود، اطلاعاتی در زمینه تعیین بازیگرها به خواننده داده می شود که بازیگر باید دارای چه فیزیک ظاهری و چه مهارتهای بازیگری باشد و براساس آن افرادی را که دارای آن خصوصیات باشند انتخاب می کنند. شاید ظاهر من دارای خصوصیاتی برای ایفای نقشهای منفی است
*آخرین کار شما چیست؟
سریال اعتماد به کارگردانی آقای جودی به مناسبت ماه رمضان برای شبکه یک تولید و به عنوان آخرین کار من محسوب می شود.
برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink