بخش های متنوع سایت محشر دات کام ، این سایت را به محبوبترین و پربیننده ترین سایت فارسی تبدیل نموده است؛ شما نیز سایت محشر را صفحه اصلی خود کنید تا روزانه به مطالب جالب این سایت دسترسی داشته باشید
  
نام هنرمند
مونا فرجاد
طبقه بندی الفبایی
ف
 
شرح
خانم مونا فرجاد روز 15 خرداد ماه سالجاری مهمان برنامه چشم انداز بود و به سؤالات مجری و بینندگان برنامه پاسخ گفت متن سوال و جواب های حاصل شده به شرح زیر است:
* خانم فرجاد بازی شما بهتر است یا بازی پدریا بازی خواهر شما؟
بدلیل اینکه هر سة ما امضای یک خانواده هستیم و همین باعث تعصباتی در امر قضاوت می شود نمی توانم بگویم کدامیک از ما بهتر از دیگری است.
اما پدرم بدلایل اینکه سالهای سال تجربه در این زمینه دارد (من هر چه دارم از ایشان است) حتماً بهتر از ما دو خواهر می باشد.
خواهرم مارال که دو سال از من بزرگتر است دارای استعداد فوق العاده ای است و از نظر من بسیار خوب بازی می کند و من همواره منتظر شکوفا شدن روزافزون وی می باشم و همواره یک حس مادرانه نسبت به ایشان دارم و کارهای ایشان را دنبال می کنم.
* بیشتر با پدر مشورت می کنید در مورد کارهایتان یا با خواهر؟
ما چون در منزل همدیگر را قبول داریم و برای نظرات هم ارزش قائلیم، همواره با یکدیگر مشورت می کنیم. زمانی که کاری را پیشنهاد می دهند ابتدا با پدر و سپس با مارال مشورت می کنم.
*شغل مادرتان چیست ؟
مادرم قبلاً حسابدار بود، چند سالی است که بازنشسته شده است.
*علت اینکه این حرفه را برای خود برگزدید، حرفة پدرتان بود و یا اینکه خود شما با دیدن و شنیدن مطالبی در زمینه این حرفه این مسیر را انتخاب نمودید؟
پدرم بر خلاف اینکه تحصیلات دانشگاهی این رشته را دارد، ولی مخالف فعالیت من و خواهرم بود.
ولی بهرحال عشق به این رشته که به اعتقاد من بخشی از آن اکتسابی و بخش دیگر موروثی است باعث ورود به این حرفه گردید. پدرم همیشه به ما توصیه می کرد که حالا که وارد این رشته شدید تحصیلات دانشگاهی خود را در رشتة دیگری ادامه دهید تا اگر روزی تمایل نداشتید در این زمینه فعالیت نمائید در زمینه ای دیگر تخصص داشته باشید.
*تحصیلات دانشگاهی شما و خواهرتان چیست؟
من اقتصاد نظری و خواهرم عکاسی می خواند.
*آیا پدر و مادر شما رشتة تحصیلی را که خود دوست داشتند در آن موفق باشند ؟و از شما خواستند که آن رشته ها را ادامه دهید؟ و نظر مادر شما در این زمینه چیست؟
خیر مادرم همواره به پدرم توصیه می نمودند که بگذار بچه ها هر آنچه را که فکر می کنند در آن موفق می شوند، دنبال کنند تا اگر روزی موفقیت حاصل نشد شما را مقصر قلمداد نکنند.
سؤال بیننده از آلمان و انگلستان
*خانم فرجاد چرا شما شهر شیراز را انتخاب نمودید و بعنوان یک شیرازی در سریال ایفای نقش نمودید؟
این انتخاب نویسندگان بوده و نیز چون آقای پاک و آقای دهقان نسب هر دو اهل شیرازند ناخواسته مقصد به این سو سوق داده شد.
*خانم فرجاد از چه سنی بازیگری را شروع کردید؟
من از 3 سالگی جلوی دوربین حاضر شدم. زمان جنگ فیلمی به کارگردانی و نقش آفرینی پدرم که در فیلم نیز پدرم بودند با بازی خانم مرجانه گلچین در نقش مادرم جلوی دوربین رفتم
*آیا جلوی دوربین فارسی روان صحبت می کردید؟ یا به زبان بچه گانه تکلم می نمودید؟
برخی کلمات را بچه گانه و برخی روان صحبت می کردم.
در این فیلم، بخشی بود که من در آغوش مادرم بشدت گریه می کردم، یک لحظه چشمم به پدرم که پشت دوربین بود افتاد و با لبخند به پدرم گفتم بابا جلیل اونجا را ببین و در این حالت عوامل فیلم با تعجب نمی دانستند که چه باید بگویند
در مورد نقشتان در سریال سلام که متفاوت با دیگر نقشهایتان در سریالها و فیلمها بود بگویید و این که شما در این سریال بعنوان یک خبرنگار بسیار فعال و موشکاف ظاهر شدید.
در زمان پیش تولید روزانه گروه نویسندگان و بازی گردان و نیز بازیگران جلساتی برای پیوند شخصیتها برگزار کردند. و نیز روزی یک ساعت دورخوانی داشتیم. و نیز من براساس این شخصیت پردازیها، پی برده بودم که هانیه متولد چه ماهی چه سالی است و شخصیت وی چگونه است. نظر خودم را اعلام و گروه نیز نظر خویش را اعلام می کرد پس از آن شخصیت مورد نظر پدید آمد.
*خانم فرجاد بعد از سریال سلام آیا پیشنهاد کاری دیگر را دارید و یا قراردادی بسته اید؟
پیشنهاد دو کار را داشتم که نتوانستم بپذیرم اما خانم مریلا زارعی پیشنهاد همکاری در سریالی را به من داده اند که قرار شد کمک حال ایشان باشم و نیز نقش کوچک در آن ایفا نمایم.
*دوست دارید با بازیگری به کجا برسید؟
هر کسی در هر کاری که هست دوست دارد به نقطه اوج برسد و من نیز مستثناء نیستم.
*دوست دارید به جای کدامیک از بازیگران موفق باشید؟
خانم ثریا قاسمی ، گلاب آدینه، خانم معتمد آریا اینها اسطوره های سینما و تلویزیون می باشند.

برچسب عنوان2
مقدار عنوان2
 
برچسب شرح2
مقدار شرح2
HyperLink